KOSTKA - kolobka, s.r.o., Potucnik 449, 788 33  Hanusovice, Czech Republic, +420 583231025, info@kostkafootbike.com

Lenka Štelclová

Ročník: 1986

Bydliště: Olomouc

Jsem Lenka a je mi 31 let. S mushingem jsem se seznámila v deseti letech, kdy se naše rodina rozšířila o nového člena - sibiřského huskyho Arga. Díky němu jsem zjistila, že sport, kde nefiguruje psí parťák, nemá tu pravou šťávu. Poté, co Argo odešel za duhový most, jsem se nějakou dobu mushingu nevěnovala.


V roce 2014 jsem začala chodit na canicrossové tréninky organizované kennelem ESP Robova louka. Zpočátku jsem vše brala jako další možnost trávení volného času s mým hafíkem, ale zanedlouho jsem této disciplíně propadla a začala jsem vymetat první závody.


Koloběžce nebo přesněji scooterjöringu jsem se dlouho bránila. Po první jízdě jsem přijela vyklepaná, zablácená od hlavy až k patě a bolely mě svaly, o kterých jsem do té doby neměla ponětí. No prostě paráda! Tím bylo rozhodnuto, jdu do toho! Od té doby jsem sice na canicross nezanevřela, ale rychlosti a kouzlu koloběžky Kostka se prostě nedá odolat. Po pár trénincích jsem se zúčastnila svého prvního závodu v scooterjöringu a hned se umístila na stupních vítězů. Zásluhu na vítězstvích měla nejen koloběžka Kostka, ale také psí parťáci z kennelu Robova louka. Je úžasné vidět, jak psi dávají do tohoto sportu celé své srdce. Jsme tým!

« Zpět na seznam členů týmu